Sony zháňa zamestnancov a Playstation 5 popisuje ako „najrýchlejšiu konzolu na svete“

Sony zháňa zamestnancov a Playstation 5 popisuje ako „najrýchlejšiu konzolu na svete“

 

Vedia niečo, čo my nie?

Už nie je tajomstvom, že Sony chystá Playstation 5. Vedia to všetci, vrátane vrabcov na streche. No nakoľko obe konzoly (aj tá od Microsoftu) sú ešte stále zahalené rúškom tajomstva, nevieme, ktorá z nich bude výkonnejšia, rýchlejšia a lepšia.

A nakoľko Sony chystá novú konzolu, tak hľadá aj nové ruky, ktoré jej s vývojom všetkého, čo sa týka Playstation 5 pomôžu. Jedna z pracovných pozícií, na ktorú sa môžete prihlásiť však tvrdí niečo, čo je možno dosť odvážne. Pozícia Senior Cloud Engineering Manager je totiž vhodnou pre kandidáta, ktorý bude „jedným z lídrov elitného tímu, ktorý je nadšený z vydania chystanej najrýchlejšej konzoly na svete, Playstation 5 v roku 2020.“

Použitie frázy najrýchlejšej konzoly na svete je celkom zaujímavé, pretože to naznačuje, že Sony možno niečo vie o výkone konkurenčnej konzoly. Taktiež sa to však môže pokojne vzťahovať na rýchlosť týkajúcu sa SSD disku, nakoľko je použité slovo najrýchlejšia a nie najvýkonnejšia. Alebo rýchlosť odkazuje na aerodynamický tvar devkitu Playstation 5?

Alebo je to proste len obligátna fráza, ktorá v súčasnej dobe neznamená vôbec nič. Čo si myslíte vy?

Zdroj: PushSquare

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk