Obchodníci v tom majú jasno: Takto bude vyzerať Playstation 5!

Obchodníci v tom majú jasno: Takto bude vyzerať Playstation 5!

 

Boli by ste spokojní s takýmto dizajnom?

To, ako vyzerá dev-kit konzoly Playstation 5 už vieme dlhšiu dobu a to vďaka únikom z patentového úradu a aj vďaka odvážlivcovi, ktorému sa podarilo vyfotiť, ako táto konzola vyzerá v realite. Dokonca už vieme aj to, ako vyzerá dev-kit novej konzoly od Microsoftu.

Nevieme však, ako bude vyzerať predajná verzia Playstation 5. A aj keď výrez v tvare V naznačuje, že dev-kit by mohol skončiť aj ako finálna verzia, mnohí o tom pochybujú. Preto si európsky obchodný reťazec MediaMarkt Saturn dal vytvoriť u spoločnosti LetsGoDigital (to je spoločnosť, ktorá vytvorila aj 3D render dev-kitu Playstation 5) vizualizáciu toho, ako by mohla finálna predajná verzia konzoly vyzerať.

Ten prináša do vizuálnej podoby už existujúce informácie ako napríklad existenciu Blu-Ray mechaniky, no kombinuje ich so špekuláciami, ktoré hovoria, že Dualshock 5 bude mať LED dotykový displej a k tomu pridáva aj veľmi zaujímavé a atraktívne fíčurky ako bezdrôtové nabíjanie ovládačov tým, že ich položíte na konzolu, čo by sme nepochybne privítali.

Tak čo poviete? Páčila by sa vám takáto Playstation 5 konzola, alebo by ste preferovali iný dizajn?

Zdroj: PushSquare

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk