Oficiálna Playstation stránka možno omylom potvrdila, že Playstation 5 bude mať v strede výrez

Oficiálna Playstation stránka možno omylom potvrdila, že Playstation 5 bude mať v strede výrez

 

Pravdepodobne omylom, no predsa je to vonku.

Microsoft už svoju konzolu Xbox Series X predstavil. A radikálne zmenil zaužívaný dizajn konzol a namiesto tradičného zariadenia predstavil vertikálnu konzolu, ktorá sa skôr podobá ako niečo zo sveta PC zostáv. Microsoft tento vzhľad argumentoval zvýšenými nárokmi na chladenie z dôvodu výkonných komponentov a faktu, že chcú, aby bola konzola primárne tichá, čo sa dá pochopiť.

Vo všeobecnosti sa od Sony očakáva, že táto spoločnosť ostane skôr verná tradičnému konzolovému dizajnu, ktorý bude z časti vychádzať z Playstation 4. A ak nám dev-kit konzoly mohol niečo napovedať, tak to, že Sony sa bude do finálneho dizajnu pokúšať nejakým spôsobom prepašovať rímsku číslicu V.

A presne tak to vyzerá aj teraz. Oficiálna Japonská stránka Playstation totiž pravdepodobne omylom na svojej stránke publikovala logo Playstation 5 a to vrátane nákresu konzoly. A na nej sa jasne vyníma pokus o rímsku číslicu 5, ktorá zdobí aj dev-kit.

Samozrejme, stále môže ísť o trolling zamestnanca Sony, alebo trolling nejakého šikovného človeka so šikovnými rukami v Photoshope, aby nachytal fanúšikov Playstation a preto treba tento obrázok brať s rezervou. Najhoršie je, že toto logo z webu relatívne rýchlo zmizlo a preto sa momentálne nedá overiť, ako sa veci majú. 

Zdroj: Playstation

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk