Nový looter-shooter kandidát na obzore: Outriders sa nám predstavuje

Nový looter-shooter kandidát na obzore: Outriders sa nám predstavuje

 

A taktiež sme sa dozvedeli čo-to o hre.

Včera nám štúdio People Can Fly (Bulletstorm, Gears of War: Judgment) oficiálne predstavilo svoju chystanú cross-gen hru Outriders aj inak ako prostredníctvom traileru. Dočkali sme sa niekoľkých minút z hrania, ktoré nám prezradzujú odpoveď na tú najdôležitejšiu otázku: „Čo to vlastne Outriders je?“

Outriders je looter-shooter hra, ktorá očividne čerpá mnoho prvkov z tohto preplneného žánru, no zároveň ponúka aj niečo svieže a vlastné. Asi je zrejmé, že jej najväčšími konkurentmi v tomto priestore sú hry ako Destiny, Borderlands 3 či Remnants: From the Ashes. A hra podľa záberov zapadá presne medzi ne.

Podľa slov vývojárov sa hra nachádza v alternatívnom svete, kde výboj zabil všetku elektroniku, ktorá je komplexnejšia ako žiarovka. Takže napriek tomu, že sa nenachádzate na zemi, očakávajte štýl, ktorý nemá so sci-fi veľa spoločného.

Jadrom hry je kooperatívna akcia pre troch hráčov, plnenie misií, zabíjanie bossov a zbieranie lootu na zlepšenie postáv. Outriders ponúkne štyri unikátne herné triedy, pričom každá z nich sa výrazne odlišuje od tej druhej. Zbrane ponúkajú špeciálne perky, ktoré rozhodnú u ich unikátnosti a svet a dôraz pri hraní je kladený na rýchly pohyb po bojovom poli a aktívne využívanie týchto schopností.

Hra nebude obsahovať žiaden PvP aspekt, čo znamená, že autori sa mohli skutočne vyblázniť s lootom, nakoľko nemusia brať do úvahy balans. Vývojári taktiež potvrdili, že sa nemusíme obávať žiadnych game-as-service praktík a hra bude obsahovať kompletný príbeh, bez postupného dávkovania.

Outriders príde na trh koncom tohto roka na PC, Xbox One, Xbox Series X, Playstation 4 a Playstation 5.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk