Je už takmer isté, že Playstation 5 bude plne predstavená v máji

Je už takmer isté, že Playstation 5 bude plne predstavená v máji

 

Jedno bez druhého totiž nemôže byť.

Fanúšikovia Sony už netrpezlivo očakávajú, kedy im spoločnosť konečne ukáže, ako bude Playstation 5 vyzerať a aké hry ponúkne. Technické špecifikácie už máme, ovládač už máme a do kompletnej mozaiky chýba už len toto. A vyzerá to tak, že piaty mesiac roka 2020 bude tým, kedy to všetko vypukne.

Už budúci mesiac totiž Oficiálny Playstation Magazín uverejní reportáž o ovládači DualSense, kde sa dozvieme nové funkcie a výhody nového ovládača pre Playstation 5. Dôležitejšie však je, že podľa leakera Tiduxa je už na júlové číslo naplánované plné predstavenie Playstation 5 v Official Playstation Magazine. Dátum vydania tohto čísla je naplánovaný na 2. júna a preto je pochopiteľné, že dovtedy nám Sony konzolu ukáže. Asi nikto totiž nepredpokladá, že Sony ponechá tomuto magazínu exkluzívny prístup k novej konzole.

Vlastne to iba potvrdzuje to, čo sa v pozadí šušká už dlhšie. Že možno jedna a možno obe spoločnosti v máji vyrukujú s prezentáciami. Vyzerá to teda, že ďalší mesiac bude skutočne veľmi zaujímavý.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk