EA údajne chystá remaster Mass Effect Trilogy a Star Wars Knights of the Old Republic 3
Fáma

EA údajne chystá remaster Mass Effect Trilogy a Star Wars Knights of the Old Republic 3

 

Zdroje sú však neoveriteľné.

Čo okrem športových hier chystá v tomto roku Electronic Arts je zatiaľ jednou veľkou záhadou. Spoločnosť sa už niekoľkokrát vyjadrila, že plánuje preskúmať potenciál remasterov svojich populárnych hier a zároveň vieme, že nový Battlefield a Dragon Age sú ešte za siedmymi horami a dolami.

S veľmi zaujímavou správou však prišiel dánsky herný web Gamereactor.dk, ktorý sa odvoláva na svoje zdroje vo vnútri herného priemyslu. Podľa týchto zdrojov totiž plánuje Electronic Arts na svojom nedávno ohlásenom podujatí EA Play príjemne prekvapiť a to rovno dve skupiny fanúšikov.

V prvom rade totiž plánuje predstaviť remaster pôvodnej Mass Effect Trilógie a taktiež aj tretie pokračovanie legendárnej RPG ságy Star Wars: Knights of the Old Republic.

Aj keď remaster Mass Effectu sa zdá viac ako pravdepodobný, tak KOTOR 3 znie možno až príliš dobre. Úprimne, ani nevieme, kto by na tejto hre pracoval. Bioware momentálne vyvíja nový Dragon Age a taktiež aj kompletne prekopáva Anthem, čiže tí sú asi viac ako zaneprázdnení, takže tým pádom by sa hry muselo chopiť iné štúdio.

Ale zas na strane druhej, dúfať môžeme. Je to však neoveriteľná informácia a o jej pravdivosti sa dozvieme pravdepodobne až počas EA Play.

Zdroj: Gamereactor.dk

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk