Predstavenie Playstation 5 by malo priniesť „plnú nálož nových hier“

Predstavenie Playstation 5 by malo priniesť „plnú nálož nových hier“

 

Dátum je zatiaľ rovnaký.

Asi jedným z najspoľahlivejších zdrojov teasovania a plánovania letného herného programu je redaktor Venture Beat Jeff Grubb, ktorý úspešne predpovedal ohlásenie remaku Tony Hawk’s Pro Skater 1 a 2 (použil na to prezývku Hawka The Birdman) a taktiež aj včerajšie odhalenie Unreal Enginu 5.

Vzhľadom na tieto správne predpovede teraz používa jeho kalendár s názvom Jeff Grubb’s Summer Game Mess mnoho hráčov, ktorí sa snažia zistiť, čo, kde a kedy. Asi všetci vieme, že dnes večer sa dočkáme predstavenia očakávanej Playstation 4 exkluzivity Ghost of Tsushima v State of Play za ktorým bude nasledovať predstavenie Mafia The Trilogy, 19. mája.

Následne v júni sa dočkáme niečoho, čo je popísané ako „Mel Gibson Picture“ a potom to príde. Na 4. júla je zatiaľ naplánovaná prezentácia Playstation 5 konzoly spoločnosťou Sony. A ak chcete vedieť, čoho sa na tejto prezentácie dočkáme (okrem odhalenia vzhľadu konzoly, ceny a dátumu vydania) tak Grubb to naznačil cez sociálnu sieť Twitter.

Podľa neho si Sony pripravuje plnú nálož hier a my nepochybujeme, že okrem third-party hier tam uvidíme aj plánované Playstation 5 exkluzivity.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk