Grand Theft Auto V to s nami potiahne do tretej konzolovej generácie

Grand Theft Auto V to s nami potiahne do tretej konzolovej generácie

 

Dojná krava Rockstaru pokračuje.

Asi málokto očakával, že Sony začne včerajší Playstation 5 Showcase hrou, ktorá pôvodne vyšla ešte na Playstation 3. No GTA je proste GTA a keďže šestka je očividne v nedohľadne, tak si zatiaľ musíme vystačiť s päťkou. Teda primárne s GTA Online.

A tak sme sa dozvedeli, že...prekvapenie...GTA V príde aj na Playstation 5. A vlastne aj na Xbox Series X, čo Rockstar oznámil v blogovom príspevku po celej show. Dôraz bol ale kladený na Playstation 5 verziu, takže je zrejmé, že nejaká forma marketingovej spolupráce na strane Rockstaru a Sony existuje a že tučná kôpka peňazí vymenila svojho majiteľa.

Každopádne, späť k téme. GTA V na novej generácii konzol ponúkne technické vylepšenia, vizuálne vylepšenia, výkonnostné vylepšenia a hra bude krajšia a responzívnejšia ako kedykoľvek predtým. Konečne sa tak možno zbavíme nahrávacích obrazoviek, ktoré sú otravne dlhé.

To však nie je všetko. Playstation 4 majitelia GTA V dostanú každý mesiac až do vydania GTA V na Playstation 1 milión in-game dolárov mesačne a Rockstar plánuje vydať aj samostatnú verziu GTA Online, ktorá bude počas prvých troch mesiacov po vydaní na Playstation 5 zdarma pre predplatiteľov Playstation Plus.

Zdroj: Rockstar

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk