Niekoľko kľúčových first-party hier pre PS5 bolo úmyselne pozdržaných, oznámenia prídu neskôr

Niekoľko kľúčových first-party hier pre PS5 bolo úmyselne pozdržaných, oznámenia prídu neskôr

 

Taktika, ktorá neprekvapuje.

Spoločnosť Sony nám konečne oznámila prvý nástrel first-party hier, ktoré sú v pláne pre novú generáciu PlayStationu. Okrem futuristického dizajnu samotnej konzoly sme mohli vidieť aj prvé ukážky z first-party hier ako Horizon Forbidden West, Spider-Man: Miles Morales, Returnal, Gran Turismo 7, Ratchet & Clank: Rift Apart a nechýbal ani remake Demon’s Souls.

Za oponou sa však hovorilo aj o reštarte Silent Hillu či ďalších hrách. Tie však v úvodnej prezentácii chýbali a dnes nám Tom Phillips z britského Eurogameru priniesol informáciu, že Sony mala úmyselne pozdržať oznámenie niektorých kľúčových first-party hier, ktoré mali byť doplnené aj o ďalšie 3rd-party tituly.

Phillips naznačuje, že ďalšia várka oznámení by mala doraziť napríklad už v augustovom State of Play. Mohli by sme sa dočkať oznámenia spomínaného Silent Hillu či ďalšieho pokračovania v sérii Uncharted. Postupné oznamovanie titulov pre PlayStation 5 už v minulosti naznačil aj sám Jim Ryan, takže toto Phillipsovo tvrdenie je celkom logické. Viac nám ukáže samozrejme čas. 

Zdroj: wccftech.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk