PES 2021 nepríde v tradičnej podobe, pretože séria prechádza transformáciou

PES 2021 nepríde v tradičnej podobe, pretože séria prechádza transformáciou

 

Zaujímavé novinky zo sveta „tej druhej“ futbalovej hry.

Už sme si zvykli, že každoročne vychádzajú nové a nové športové hry, ktoré občas prinesú niečo nové, no vo väčšine prípadov ide o malé drobnosti doplnené o úplne novú aktualizáciu súpisiek, za čo si športové hry často vyslúžia kvantum kritiky.

Ak ste teda čakali dodržanie tohto princípu pri sérii eFootball PES 2021, tak možno vás prekvapí správa od štúdia Konami, ktoré je za vývoj futbalovej série zodpovedné. To totiž v novej správe pre fanúšikov prakticky ohlásilo, že eFootball PES 2021 vôbec nepríde. Teda, nie ako tradičná AAA hra. Namiesto toho sa hráči a majitelia eFootball PES 2020 dočkajú updatu súpisiek a ďalších úprav v „sezónnom update.“ Štúdio však nekonkretizovalo, či tento update bude zdarma, alebo bude vyžadovať investíciu od hráčov. Update príde 15. septembra 2020.

Dôvod pre toto rozhodnutie je, že Konami sa rozhodlo pre eFootball PES 2022 pripraviť pre hráčov kompletnú revolúciu série. Next-gen verzia futbalu od Konami bude totiž postavená na Unreal Engine (nebolo konkretizované na ktorej verzii), čo by malo zabezpečiť obrovský skok po vizuálnej stránke a prinesie to funkcie, ktoré sme doteraz v sérii nevideli.

Vydanie tejto hry je naplánované na jeseň 2021.

Zdroj: Konami

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk