Fotky Playstation 5 z fabriky naznačujú, že biele plasty sa budú dať vymeniť

Fotky Playstation 5 z fabriky naznačujú, že biele plasty sa budú dať vymeniť

 

Extrémna možnosť prispôsobenia?

Včera sa na čínskom fóre A9VG objavili nové fotografie častí konzoly Playstation 5, ktoré pochádzajú z fabriky, kde sa Playstation 5 vyrába. Jednak nám to dáva ďalší pohľad na veľkosť samotnej konzoly a zároveň nám to prezrádza niekoľko detailov.

Najprv však samotná veľkosť. Už dávnejšie je zrejmé, že Playstation 5 bude rozmerovo patriť k tým najväčším konzolám za posledné roky a nové fotografie to potvrdzujú. Na jednej z nich totiž máte možnosť vidieť pravdepodobne klasický A4 kúsok papiera, ktorý má štandardné rozmery 29,7x21cm a biely „obal“ Playstation 5 je asi tak veľký, že by ste okolo seba uložili 2 A4 papiere vedľa seba. Iba to tak potvrdzuje odhady, že konzola bude mať na výšku o dosť viac ako 40cm.

Čo je však ešte viac zaujímavé je spôsob uchytenia týchto bielych častí ku konzole. Vyzerá to totiž, že tieto krajné biele časti Playstation 5 sa ku čiernemu základu budú iba prichycovať cez „klipy“ bez potreby použitia skrutiek alebo ďalšieho upevňovacieho materiálu.

To však primárne znamená, že zmena farebnej schémy vašej Playstation 5 konzoly by nemusela byť až tak komplikovaná. Jednoducho by ste si kúpili náhradné kusy plastu, dali dole tie staré, biele a namiesto nich tam dali plasty inej farby. Veľmi to pripomína situáciu s Xbox 360 konzolou, ktorá tiež umožňovala podobné výmeny.

Otázne však je, či bude takéto kúsky predávať aj samotné Sony, alebo to prenechá iným spoločnostiam.

Zdroj: A9VG

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk