Sony otočilo: Spider-Man Miles Morales a Horizon: Forbidden West prídu aj na Playstation 4!

Sony otočilo: Spider-Man Miles Morales a Horizon: Forbidden West prídu aj na Playstation 4!

 

Zmena rétoriky na poslednú chvíľu.

Pred niekoľkými mesiacmi bol Microsoft v pozícii, kedy obhajoval cross-gen hry a bol za postupný prechod na next-gen vývoj. Sony stálo na úplne opačnej strany barikády a šéf Playstaiton Jim Ryan tvrdil, že „chcú hráčom ponúknuť niečo, čo sa dá zažiť iba na Playstation 5.“

Preto je obrovským prekvapením, že spoločnosť oznámila, že tri ich chystané exkluzivity sa pozrú aj na old-gen konzoly od Sony.

Prvou z nich je Spider-Man: Miles Morales. Táto hra na štýl Uncharted: Lost Legacy (veľkosťou) dostane Playstation 4 verziu hry, ktorá bude stáť menej ako štandardná AAA hra, no vzhľadom na to, že Sony zvyšuje ceny svojich first-party hier, tak to vlastne ani nepocítime a hra teda bude stáť 59,99€. K dispozícii bude aj Ultimate verzia za 79,99€ na PS5, ktorá bude obsahovať aj remaster pôvodnej hry.

Druhou z nich je budúcoročná exkluzivita Horizon: Forbidden West od štúdia Guerrilla Games. Tá príde na Playstation 5 a Playstation 4 pretože...“Vieme, že časť PS4 komunity sa na Playstation 5 vydá neskôr a sme nadšení, že môžeme ohlásiť aj Playstation 4 verziu tejto hry.

Poslednou hrou, ktorá sa pozrie aj na Playstation 4 je Sackboy: A Big Adventure.

To znamená, že z ohlásených PS5 first-party exkluzivít zostáva druhý God of War 2, Demon’s Souls, Gran Turismo 7 a Destruction All Stars.

Zdroj: Sony

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk