Deathloop si Xbox hráči zahrajú najskôr rok po Playstation hráčoch

Deathloop si Xbox hráči zahrajú najskôr rok po Playstation hráčoch

 

Dĺžka exkluzivity odhalená.

Jednou zo zaplatených Playstation 5 exkluzivít u third-party vydavateľov je Deathloop od štúdia Arkane a Bethesdy. To, že táto hra sa z cross-gen multiplatformovej hry premenila na časovú exkluzivitu určenú pre next-gen sme sa dozvedeli ešte na júnovej Playstation 5 Showcase.

A počas terajšej show nás Arkane poctilo ďalším trailerom, ktorý bližšie predstavuje koncept a herné mechaniky, no popri tom sme sa dozvedeli aj to, ako dlho bude táto časová exkluzivita trvať.

Na oficiálnej stránke Bethesdy je totiž uvedené: „Deathloop bude vydaný ako konzolová exkluzivita pre Playstation 5 v Q2 2021 a pri vydaní bude fungovať v 4K/60FPS. Deathloop príde na PC v rovnakom čase. (Konzolová exkluzivita je časovo limitované. Hra nebude dostupná na ďalšie konzoly jeden rok po oficiálnom vydaní.)

Takže, máme to čierne na bielom. Ak Deathloop príde napríklad 30. júna 2021, tak na Xbox Series X príde najskôr 30. júna 2022.

Hra zatiaľ nemá stanovený presný dátum vydania, no ako je z textu vyššie zrejmé, príde v Q2 2021 na PS5 a PC a o rok neskôr na Xbox Series X/S.

Zdroj: Bethesda

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk