Metal Gear Solid sa údajne dočká remaku exkluzívne na Playstation 5
Fáma

Metal Gear Solid sa údajne dočká remaku exkluzívne na Playstation 5

 

Zdroj je však celkom diskutabilný.

Špekulácií a rôznych informácií o tom, že Sony oživuje túto alebo tamtú značku sme sa už dočkali hneď niekoľko. Počas tohto roka sme sa s vami napríklad podelili o informáciu, že Sony údajne cez svoje Sony Japan štúdio reštartuje sériu Silent Hill. A taktiež sme sa dozvedeli, že Sony pripravuje remaster Bloodborne pre PS5 a PC. Ani jedna z týchto informácií však zatiaľ nebola oficiálne potvrdená.

A teraz prichádza ďalšia špekulácia. A v tomto prípade by išlo o celkom veľkú „bombu.“ Youtuber RedGamingTech totiž od svojich zdrojov získal informácie, že Sony zafinancovalo vývoj remaku prvého Metal Gear Solid a hra príde exkluzívne na konzolu Playsation 5.

Okrem toho prezradil, že sa taktiež chystá aj znovuvydanie dvojky, trojky a štvorky, no v tomto prípade pôjde „iba“ o remastre.

A pýtate sa kto je RedGamingTech? Ide o technologicky zameraného Youtubera, ktorý sa často venuje konzolovému sektoru a väčšinou rozoberá hardvér. Bol jedným z prvých, ktorý tvrdil, že grafický čip v Playstation 5 obsahuje aj niektoré prvky, ktoré uvidíme až v RDNA 3 architektúre (tiež nepotvrdené) a preto treba brať jeho tvrdenia s rezervou. Či sa nemýli sa však dozvieme možno už čoskoro.

Zdroj: PushSquare

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk