Sony ukázalo Deluxe Edície svojich Playstation 5 exkluzivít

Sony ukázalo Deluxe Edície svojich Playstation 5 exkluzivít

 

Dodatočný balíček obsahu.

Sony sa chystá vydať Playstation 5 konzolu s relatívne solídnou nádielkou multiplatformových a exkluzívnych hier čo samozrejme znamená niekoľko rôznych edícií týchto hier. A preto sme sa dočkali predstavenia ich obsahu.

Demon’s Souls Remastered Digital Deluxe Edition príde 12. novembra a okrem remaku otca SoulsBorne žánru prinesie aj niekoľko súčastí výbavy, exkluzívnu zbraň ako vytrhnutú z Bloodborne a taktiež aj digitálny soundtrack. Cena tejto edície je stanovená na 99,99€, čiže o 20€ viac, ako štandardná edícia hry.

Digital Deluxe Edíciou sa môže pochváliť aj exkluzivita Destruction All Stars a tá bude obsahovať 10000 AllStar hernej meny, 4 bannery a 5 avatarov, 1 Dance Emote pre Lumitu a 1 Legendary Character a Vehicle Skin. To všetko tiež za 99,99€.

GodFall sa dočká dokonca troch edícií. Štandardná bude stáť 79,99€ a bude obsahovať aj bonusový obsah v podobe Starter Park Items, Chrome Valorplate Skins, Red Typhon Valorplate Skin a Zero’s Sword. Vyššia edícia má názov Deluxe Edition a tá vám okrem celého obsahu štandardnej edície garantuje aj prístup k prvej expanzii, ktorá príde v roku 2021. Táto edícia stojí 99,99€. Poslednou je Ascend Edition, ktorá obsahuje všetko čo je v Deluxe Edition, no okrem toho prinesie ešte niekoľko digitálnych bonusov do hry a jej cena je stanovená na 109,99€.

Zdroj: Sony

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk