Spider-Man dostal v remasteri úplne novú tvár a ďalšie vylepšenia

Spider-Man dostal v remasteri úplne novú tvár a ďalšie vylepšenia

 

Nie iba hocijaký remaster.

Insomniac Games včera uverejnilo prvé zábery z remasteru Playstation 4 exkluzivity z roku 2018, Marvel’s Spider-Man a konečne sme sa tak dozvedeli dôvod, prečo je táto next-gen verzia hry platená a nemôžete ju ako majitelia pôvodnej hry získať zdarma.

Asi najdôležitejším dôvodom je ten, že zmeny sa dočkal samotný Peter Parker. Predchádzajúceho herca, ktorý Parkera stvárňoval (John Bubniak) totiž vystriedal Ben Jordan. Insomniac túto výmenu zdôvodňuje tým, že Jordan sa lepšie hodí do kombinácie s Yurim Lowenthalom, ktorý prepožičiava Parkerovi motion capture: „V hre vyzerá neuveriteľne a Yuriho výkon je tak ešte výraznejší.“

Remaster okrem tejto dosť veľkej zmeny prinesie aj tri nové kostýmy Spider-Mana, 60FPS výkonnostný mód, rýchlejšie načítavanie, nový foto mód a taktiež aj podporu ray tracingu – čiže rovnako kompletný balíček ako prinesie aj Miles Morales.

Samozrejme, netrvalo dlho a komunita pripravila zábery, ktoré porovnávajú pôvodného Spider-Mana z roku 2018 s jeho next-gen verziou. Najväčším rozdielom v tomto videu je bez pochýb fakt, že PS4 verzia funguje v 30FPS a next-gen v 60FPS, no keď sa pozriete pozorne, tak to určite nebudú jediné zmeny.

Insomniac Games potvrdili, že remaster Spider-Mana sa nebude dať kúpiť samostatne a získate ho iba ak si kúpite Ultimate Edition Spider-Man: Miles Morales za 79,99€. Remaster vám taktiež nedovolí preniesť uložené hry z PS4 verzie, takže sa pripravte, že sa do nej pustíte znova. A podľa predpokladov bude tento remaster obsahovať aj všetky vydané DLC pre hru.

Zdroj: Insomniac

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk