Sony ešte nevie, či pre hráčov rozšíri ponuku Playstation Collection

Sony ešte nevie, či pre hráčov rozšíri ponuku Playstation Collection

 

Aj tak sa to oplatí...

Sony sa snaží nových hráčov na Playstation 5 zaujať ponukou Playstation Collection. Tá je asi najviac zaujímavá pre nováčikov na konzole, ktorí aktívnym predplatným služby Playstation Plus získajú automatický prístup k 20 hrám z Playstation 4 zo spätnej kompatibility.

Zoznam hier tvorí 10 Sony exkluzivít a 10 third-party hier, no nedávno sme vás informovali aj o malom triku, ako tieto hry získať, ak osobne Playstation 5 nevlastníte a ani vlastniť nechcete.

Otázne však zatiaľ je, či Sony bude túto službu rozširovať o ďalšie hry, alebo bude 20 hier finálnym číslom. A odpoveď zatiaľ nemá ani šéf Playstation Jim Ryan, ktorý to prezradil v rozhovore pre GQ: „No, zatiaľ počkáme a uvidíme, ako svet príjme službu Playstation Collection. Chceme zistiť, ktoré hry z tejto ponuky budú hráči hrať a koľko ich budú hrať predtým, ako sa rozhodneme, čo ďalej. Myslíme si, že je to skvelý nástroj na získavanie nových zákazníkov. Hlavne vtedy, ak ste nikdy nemali Playstation 4 a práve ste si kúpili Playstation 5.“

Zdroj: CG

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk