Doba odkladov nekončí: Ubisoft oznámil odklad hry Riders Republic

Doba odkladov nekončí: Ubisoft oznámil odklad hry Riders Republic

 

Stále je však plánovaná na rok 2021.

Ak niečo charakterizuje január 2021, tak sú to určite ohlásenia herných odkladov. Na to, že sme ešte iba na začiatku roka, už bolo tých odkladov nepomerne veľa a je zrejmé, že predpovede analytikov o tom, že 2021 bude „rokom odkladov“ sa zatiaľ napĺňajú. Teraz sa do klubu odkladačov hier pripojil Ubisoft.

Ten oznámil cez oficiálny Twitter účet, že vydanie ich chystanej hry Riders Republic sa posúva. Pôvodne sme sa jej mali dočkať 25. februára 2021, no hra sa odkladá. Nový dátum vydania nebol stanovený, no podľa správy by sme sa jej mali dočkať ešte v priebehu tohto kalendárneho roka.

Riders Republic je nová hra od tvorcov Steep a mala by nás previesť svetom extrémných športov. K dispozícii bude lyžovanie, snowboardovanie, bicyklovanie, wingsuits a ďalšie disciplíny. Hra bola prvýkrát predstavená v septembri počas Ubisoft Forward.

Riders Republic sa tak pripája k už ohláseným tohtoročným odkladom. Hogwarts Legacy bol odložený na rok 2022, Biomutant bol odložený na nový finančný rok Embracer Group, Outriders sa posunul o niekoľko mesiacov a Path of Exile bol odložený na rok 2022. A ako skonštatoval Jason Schreier, toto nebude ani zďaleka posledný odklad, ktorý bude mať na svedomí pandémia COVID-19.

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk