Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 v problémoch: Vývojári hry skončili!

Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 v problémoch: Vývojári hry skončili!

 

Bez pokoja...

Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 sa stáva zakliatym projektom. Hra bola ohlásená v úvodným mesiacoch roka 2019, no odvtedy sa okolo tohto projektu hromadí jedna zlá správa za druhou. A ani tentokrát to nie je inak.

Po odchode Chrisa Avellona od projektu, rezignácií dvoch vedúcich projektu totiž vydavateľ hry Paradox odobral vývoj hry štúdio Hardusit Labs a hru odložil na neurčito: „Rozhodli sme sa odložiť vydanie Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 na neskôr a hra tak nebude vydaná v roku 2021. Taktiež sme sa rozhodli, že Hardsuit Labs nebude hlavným vývojárskym štúdiom hry a začali sme spolupracovať s novým partnerom, aby sme hru dokončili. Toto bolo ťažké rozhodnutie, no sme presvedčení, že je to správna cesta vpred, aby sme sa dočkali skvelej hry.“

Celkom jasné a priamo k veci. Hry sa teda počas tohto roka nedočkáme a dokončovať ju bude zatiaľ neznáme herné štúdio a pôvodní vývojári zo štúdia Hardsuit Labs si môžu hľadať nový projekt. Po niekoľkých odkladoch, zmenách vo vedúcich pozíciách projektu je to však asi celkom logické vyústenie situácie.

Paradox taktiež dodal, že vzhľadom na to, že momentálne nevie verejnosti poskytnúť nový plánovaný dátum vydania hry, tak prestali prijímať predobjednávky: „Chceli by sme poďakovať štúdiu Hardsuit Labs za ich prácu na tomto projekte. Štúdio poskytlo skvelé základy hry a dúfame, že komunita ich podiel na hre taktiež ocení.“

Momentálne teda ťažko predpokladať v akom stave je hra, koľko času bude trvať jej dokončenie a hlavne to, či Paradox nechce hru kompletne prekopať.

Zdroj: Paradox

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk