Next-gen Avengeri na PS5 použijú na dosiahnutie 60FPS checkerboarding

Next-gen Avengeri na PS5 použijú na dosiahnutie 60FPS checkerboarding

 

Na ostatných platformách to asi bude podobné.

18. marca sa hráči hry Marvel’s Avengers dočkajú oficiálneho next-gen patchu, ktorý využije výkon novej generácie konzol a ktorý budú mať všetci hráči zdarma. Takže asi nie je dôvod s upgradom na next-gen verziu otáľať.

Ak však čistou náhodou a z nepochopiteľných dôvodov chcete zostať na Playstation 5 konzole pri „spätne kompatibilnej“ verzii hry, tak vám nikto brániť nebude. Štúdio tak vydalo prehľadnú tabuľku v ktorej zistíte o čo všetko sa pripravujete tým, že neupgradujete na optimalizovanú verziu. A táto tabuľka prezrádza dosť veľa.

Napríklad to, že na Playstation 5 budete mať na výber buď natívne 4K rozlíšenie 30FPS alebo checkerboard 4K rozlíšenie a 60FPS. To je výrazné zlepšenie oproti 4K checkerboard 30FPS alebo 60FPS v 1080p, ako tomu bolo na Playstation 4 Pro.

Okrem toho však dostanete výrazné skrátenie nahrávacích obrazoviek, zlepšený framerate, textúry s vysokým rozlíšením, zlepšené detaily, stochastic screen-space odrazy, contact-aware sharpening, Higher-resolution Traslucency, vylepšené efekty Ambient Occlusion a Anisotropic Texturing, podporu Spatial Audio a Haptic Feedback.

Dá sa predpokladať, že podobne na tom bude aj Xbox Series X verzia oproti Xbox One verzii. Teda, okrem Haptic Feedback, ktorý Xbox Series X ovládače nepodporujú.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk