Gran Turismo 7 v tomto roku nepríde: Hra bola odložená na 2022!

Gran Turismo 7 v tomto roku nepríde: Hra bola odložená na 2022!

 

Opäť ten COVID.

Šéf Playstation divízie Jim Ryan v rozhovore pre GQ Magazine prezradil, že fanúšikovia Gran Turismo si na siedme pokračovanie tejto legendárnej série budú musieť počkať. Hra totiž v roku 2021 nepríde a ide teda o ďalšiu obeť roku herných odkladov.

Podľa Ryana za to môže fakt, že vývoj Gran Turismo 7 bol ovplyvnený pandémiou koronavírusu, čo malo pochopiteľne vplyv na rýchlosť produkcie a nakoľko chcú dať vývojárom dostatok času na dokončenie hry, tak boli prinútení hru odložiť. Zároveň dodal, že nový dátum vydania zatiaľ stanovený nie je a tak si naň budeme musieť chvíľu počkať.

Gran Turismo 7 bol ohlásený počas Playstation 5 Showcase v júni 2020 prvé náznaky odkladu sme mohli badať už len vďaka tomu, že orientačný dátum vydania hry zmizol zo všetkých video promo materiálov spoločnosti Sony v posledných mesiacoch. Je však zrejmé, že ani tento odklad nebude posledným v tomto roku.

A mimochodom. Ak stále veríte a dúfate, že nový God of War sa ukáže v tomto roku, tak redaktor Jason Schreier má pre vás celkom jasný odkaz...

Zdroj: GQ

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk