Sony naplánovalo ďalšiu prezentáciu PS5 a PS4 hier State of Play s novými hernými ohláseniami

Sony naplánovalo ďalšiu prezentáciu PS5 a PS4 hier State of Play s novými hernými ohláseniami

 

Aj s opakovaniami už predstavených hier.

Po minulotýždňovom Nintendo Direct sa nám po novoročnom spánku zobudila aj spoločnosť Sony a už vo štvrtok, 25. februára má naplánované odvysielanie nového dielu State of Play – ich nepravidelného online podujatia, ktoré prezentuje nové informácie, predstavuje hry a prezrádza podrobnosti o hrách.

State of Play sa začne o 23:00 nášho času a podľa marketingového manažéra Playstation Sida Shumana si máme vyhradiť 30 minút voľného času.

Shuman zároveň priblížil, čo môžeme od tohto vydania State of Play očakávať. V prvom rade prezradil, že nemáme očakávať žiadne ohlásenia týkajúce sa Playstation hardvéru, alebo biznis vecí. Show sa sústredí na hry. Uvidíme 10 hier, ktoré majú prísť v najbližšom období na konzoly Playstation 4 a Playstation 5 a to vrátane nových herných ohlásení a aktualizácií týkajúcich sa hier, ktoré sme videli počas júnového Playstation 5 Showcase.

Medzi hrami, ktoré boli vtedy ukázané, no ešte oficiálne nevyšli nájdeme napríklad Ratchet & Clank: Rift Apart, Horizon: Forbidden West, Returnal, Project Athia, GhostWire Tokyo, Deathloop, Resident Evil: Village, Pragmata či Kena: Bridge of Spirits.

Zdroj: Sony
 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk