Aj Mortal Shell dostane poriadny next-gen upgrade

Aj Mortal Shell dostane poriadny next-gen upgrade

 

A dočkáme sa ho už za pár dní.

Situácia okolo nových konzol je mätúca. Bez ohľadu na to, že nové konzoly je obtiažne kúpiť, prípadní majitelia musia čeliť ďalšiemu problému a to žalostnému počtu hier, ktoré by mohli niesť nálepku next-gen. Vývojári našťastie prichádzajú s vylepšeniami, ktorými svojim vydaným hrám dodávajú nový grafický kabát a snímkovanie, ktoré by konzoly minulej generácie už nedokázali utiahnuť.

S ďalším takýmto upgradom prichádza aj štúdio Cold Symmetry, ktoré ponúka medzigeneračný skok pre ich minuloročný hit Mortal Shell. Podľa slov vývojárov a vydavateľa sa jedná o remaster a ten bude niesť názov Mortal Shell: Enhanced Edition. Táto edícia príde logicky na PlayStation 5, Xbox Series X a Xbox Series S. V oboch prípadoch silnejších konzol prinesie 4K rozlíšenie pri 60 snímkoch za sekundu, no v prípade slabšieho Series S sa hráči síce dočkajú 4K, no len pri 30 snímkoch za sekundu. Samozrejme remaster neponúka len vyšší framerate a snímkovanie, ale tešiť sa môžeme aj na vylepšené textúry, zrýchlené nahrávacie časy. Majitelia PS5 sa môžu radovať aj z podpory nového DualSense ovládača.

Mortal Shell: Enhanced Edition vychádza už 4. marca na Xbox Series X/S a PS5. Hra bude dostupná za „polovičnú“ cenu trojáčkových hier a to 29,99€, no pre všetkých majiteľov pôvodnej verzie bude next-gen upgrade úplne zadarmo.

Hra má svoje základy hlboko zakorenené v SoulsBorne sérii a ak by ste sa chceli o hre dozvedieť viac, na základe čoho sa možno rozhodnete pre kúpu, nižšie prikladám písanú recenziu.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk