Tohtoročné Call of Duty dostane názov Call of Duty WW2: Vanguard

Tohtoročné Call of Duty dostane názov Call of Duty WW2: Vanguard

 

A pochopiteľne sa bude odohrávať počas 2. svetovej vojny.

Aj keď na odhalenie nového Call of Duty nám zostáva ešte nejaký ten čas, tak informácie sa už začínajú zberať. Rovnako, ako každý rok. A zdá sa, že v roku 2021 budeme pokračovať v časovom ústupe. Po Modern Warfare zo súčasnosti a Black Ops Cold War z obdobia Studenej Vojny sa vyberieme do 2. svetovej vojny.

Začiatkom tohto týždňa uverejnil web Modern Warzone „leak“ v ktorom informoval, že kódové označenie novej Call of Duty hry je Vanguard a hra sa odohráva v alternatívnom konci 2. svetovej vojny. Viac však už v samostatnom článku.

Zdroje však webu Eurogamer trochu tieto informácie poopravili. Podľa nich je sa totiž hra volá Vanguard a to bude jej finálny názov. Hra by sa teda mala volať Call of Duty WW2: Vanguard a hlavným vývojárskym štúdiom je Sledgehammer Games. A jej zasadenie bude počas 2. svetovej vojny. Žiadne alternatívne ukončenie konfliktu, ani nič podobné. 2. svetová vojna tak, ako sa udiala.

Eurogamer však zatiaľ nevedel overiť správy o tom, že aj WW2: Vanguard bude integrovaný do free-to-play Warzone hry, podobne ako Black Ops Cold War.

Od vydavateľstva Activision zatiaľ oficiálne o tohtoročnom Call of Duty prezradil iba to, že príde a že vydanie je naplánované na posledný štvrťrok 2021. Zároveň finančný šéf Activisionu Denis Durkin prezradil, že oproti predajom Modern Warfare a Black Ops Cold War čakajú, že WW2: Vanguard predá menej kópií.

Tak uvidíme, čo sa ešte pred oficiálnym predstavením hry dozvieme.

Zdroj: Eurogamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk