Call Of Duty priniesol obrovský patch, no výsledkom bude úľava pre pevné disky

Call Of Duty priniesol obrovský patch, no výsledkom bude úľava pre pevné disky

 

Tie si trochu vydýchnu.

Activision a vývojárske štúdiá Treyarch, Raven Software a Infinity Ward pripravili ďalší veľký patch pre Call of Duty Modern Warfare, Call of Duty: Black Ops Cold War a Call of Duty Warzone z ktorého budú mať veľkú radosť najmä tí, ktorí bojujú s nenažranosťou týchto hier voči kapacite pevného disku na PC a v konzolách.

Patch by mal byť dostupný v týchto hodinách a opäť sa pripravte na sťahovanie veľkého množstva dát, pretože update Season Two Reloaded bude vydaný v nasledujúcich veľkostiach:

  • 52GB na Playstation konzolách
  • 57,8GB na Xbox konzolách
  • 52,4GB alebo 133,6GB na PC

„Tento update je väčší ako zvyčajne a ide o jednorazový update pre Season Two Reloaded, ktorý obsahuje optimalizácie nutné pre to, aby sme znížili nároky hier na pevné disky. Budúce aktualizácie pre Modern Warfare a Warzone by mali byť menšie,“ prezradil Activision.

O akom zmenšení sa to teda rozprávame?

  • Na Playstation 4/Playstation 5 by sa hra mala zmenšiť o 10,9GB (iba Warzone) alebo o 30,6GB (Modern Warfare + Warzone)
  • Na Xbox Series X/S a Xbox One by sa hra mala zmenšiť o 14,2GB (iba Warzone) alebo o 33,6GB (Modern Warfare + Warzone)
  • Na PC by sa hra mala zmenšiť o 11,8GB (iba Warzone) alebo o 30,6GB (Modern Warfare + Warzone)

Samozrejme, netreba zabúdať na to, že Black Ops Cold War a Modern Warfare umožňujú odstránenie nepotrebných súčastí hry, takže ak ste prešli kampaň a nechcete sa k nej vracať, tak ju odstráňte, aby vám nezaberala zbytočné miesto.

Zdroj: Activision

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk