Godfall dostane (konečne) matchmaking

Godfall dostane (konečne) matchmaking

 

Nie je však už neskoro?

Okolo looter hry Godfall od nového štúdia Counterplay Games bolo pred vydaním celkom veľké množstvo nadšenia. Primárne preto, že išlo o jednu z mála „next-gen only“ hier pre Playstation 5 a to sa samozrejme ráta. Prešlo však niekoľko mesiacov a po hre sa zľahla zem. Možno to bude mať niečo dočinenia s tým, že si neodniesla príliš vysoké známky (hra má Metacritic priemer 61).

Vývojári však napriek tomu pridali do hry niekoľko vylepšení. Napríklad vo februári sa hra dočkala tzv. Primal updatu, ktorý prepracoval Tower of Trials endgame aktivitu a taktiež pridal Ascension levely a Primal predmety. Taktiež sa chystajú expanzie zahrnuté v Season Passe a taktiež sa čaká na vydanie hry na Xbox konzolách (vzhľadom na to, že časová exkluzivita už vypršala).

A vývojári na sociálnej sieti Twitter oznámili, že hra sa dočká matchmakingu. A keď neveriacky krútite hlavami, že hra, ktorá podporovala kooperatívne hranie nemala matchmaking, tak je to pravda. Podľa vývojárov sa o ňom viac dozvieme v nasledujúcich mesiacoch, no podľa nich ide o reakciu na spätnú väzbu hráčov. Akurát uvidíme, čo do jeho pridania bude hru ešte niekto hrať...

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk