Tvorcovia roztomilej hry Kena: Bridge of Spirits už plánujú vývoj ďalšej hry

Tvorcovia roztomilej hry Kena: Bridge of Spirits už plánujú vývoj ďalšej hry

 

Tentokrát už plne next-gen.

Napriek tomu, že hra Kena: Bridge of Spirits je prvotinou štúdia Ember Labs a napriek tomu, že ide o cross-gen hru, tak ide o veľmi pôsobivo vyzerajúci titul.

Hra má svoje vydanie naplánované na 24. augusta 2021 na PC, PlayStation 5 a PlayStation 4, no aj napriek tomu, že ešte nie je dokončená, tak vývojárske štúdio už premýšľa nad tým, do čoho sa pustí po jej vydaní. A aj keď veľa konkrétnych detailov k dispozícii nemáme, tak jedno je zrejmé. Pôjde o hru, ktorá pomalé mechanické disky hodí do koša.

Prezradil to spolu-zakladateľ štúdia Josh Grier: „Základ našej súčasnej hry je na PlayStation 4. No keď sa pozeráme na druhú hru, tak zameranie sa na SSD disk a budovanie mechaník a svetov okolo toho bude veľmi zábavné. Viem naisto, že pri Kena sme nevyužili naplno rýchlosť tohto disku – dostávalo sa nám veľa benefitov automaticky. No myslím si, že môžeme tento systém posúvať ešte viac.“

Vzhľadom na to, že Grier vydal toto vyhlásenie v článku, ktorý sa venoval konzolám PlayStation je zrejmé, že ich ďalšia hra sa určite objaví aj na PlayStation 5.  

Zdroj: PushSquare

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk