Call of Duty: Vanguard nebude predstavený na E3: Activision ho chce predstaviť priamo v Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Vanguard nebude predstavený na E3: Activision ho chce predstaviť priamo v Call of Duty: Warzone

 

Hráčov čaká nová Battle Royale mapa.

EA nám včera ponúklo prvý pohľad na novú Battlefield hru a na ťahu je tak hlavná konkurencia – séria Call of Duty. Tá zažíva v posledných rokoch extrémne úspešné obdobie, ktoré ťahá primárne Battle Royale mód Call of Duty: Warzone. A Activision ani tento rok nenechá nič na náhodu.

Novú Call of Duty hru s pracovným označením Vanguard vyvíja štúdio Sledgehammer Games s pomocou ďalších Activision štúdií a vydania by sme sa mali dočkať na jeseň, no hra nebude predstavená počas tohtoročnej výstavy E3 2021. Webu VGC to prezradili zdroje z prostredia vývoja hry.

Podľa nich totiž Activision plánuje odhalenie neskôr počas leta a to prostredníctvom in-game podujatia priamo v Call of Duty: Warzone. Hra by mala (na rozdiel od konkurencie) obsahovať aj kampaň a hráči sa dočkajú aj štandardného multiplayeru a Zombies módu. Čo sa týka zasadenia hry, tak tam očakávame posun dozadu a zo Studenej Vojny sa presunieme do 2. svetovej vojny.

Zdroje VGC taktiež tvrdia, že integrácia COD: Vanguard s Battle Royale Warzone módom by mala prejsť oveľa hladšie, ako tomu bolo pri Black Ops Cold War, pretože vývojári majú k dispozícii viac času. Hráči by sa tak mali dočkať úplne novej Warzone mapy, ktorá bude svojou rozlohou najväčšia a taktiež bude najambicióznejšia.

Nová mapa by mala byť zasadená do Pacifických bojísk 2. svetovej vojny a hráči tak zamávajú Verdansku na rozlúčku. Mapa sa dočká nových vozidiel a samozrejme aj poriadnej nádielky dobových zbraní a výbavy a hra by sa mala dočkať aj technologického pokroku vďaka novej verzii enginu, ktorý poháňal Modern Warfare a Black Ops Cold War.

Web VGC taktiež dodal, že na hre pracuje prakticky každé jedno štúdio, ktoré je súčasťou rodiny štúdií Activision od Sledgehammer, cez Infinity Ward a Treyarch až po menšie štúdiá ako Toys for Bob či High Moon Studios.

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk