Babylon’s Fall sa vrátil ako live service hra a fanúšikovia ju odmenili hnevom

Babylon’s Fall sa vrátil ako live service hra a fanúšikovia ju odmenili hnevom

 

Nevydarený návrat.

Nová spolupráca medzi štúdiom Platinum Games a spoločnosťou Square Enix má názov Babylon’s Fall. A názov hry vám možno niečo hovorí. Hra bola totiž ohlásená ešte v roku 2018 na E3, no následne sa po nej zľahla zem. Následne sa objavila koncom roka 2019 v novom traileri a po ďalšej dlhej odmlke sa hra objavila znova.

A reakcie hráčov sú takmer bez výhrady negatívne. Hra bola odprezentovaná počas konferencie Square Enix a ak sa pozriete na reakcie na trailer, tak hra sa pýši menej ako tisíc „palcami nahor“ a takmer 5 tisícami „palcov nadol.“

Odhliadnuc od faktu, že hra nevyzerá až tak vizuálne príťažlivo a tento trailer určite nebude zbierať ocenenia za najlepší trailer roka, pravdepodobne najväčším problémom znovuobjavenej hry je zmena jej zamerania.

Hra je totiž zrazu prezentovaná ako primárne kooperatívna záležitosť, ktorá bude mať live service prvky. A to fanúšikom štúdia Platinum Games určite nevonia.

Hlavne keď si to porovnáte s trailerom z decembra 2019.

Babylon’s Fall navyše nemá ani tri roky po svojom prvotnom odhalení finálny dátum vydania. A teda jedinou pozitívnou správou, ktorú si hráči mohli odniesť z tejto prezentácie je fakt, že hra príde aj na PlayStation 5. Od tvorcov Bayonetta či NieR Automata sme však určite čakali viac.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk