Guardians of Galaxy hra nebude mať žiadne DLC a ani mikrotransakcie

Guardians of Galaxy hra nebude mať žiadne DLC a ani mikrotransakcie

 

Reakcia na neúspech Avengerov?

Druhý pokus o vytvorenie Marvel hry od spoločnosti Square Enix má podobu hry Guardians of Galaxy od štúdia Eidos Montreal (Deus Ex). A tá zatiaľ znie úplne inak ako Marvel’s Avengers.

Zatiaľ čo Avengeri boli live service hrou s veľkým dôrazom na loot, tak Guardians of Galaxy je čisto singleplayerovou záležitosťou. A to dokonca do takej miery, že hra nebude mať žiadne DLC a ani mikrotransakcie. Podľa šéfa vývoja hry Jean-François Dugas sa štúdio chce držať svojej silnej stránky, ktorou je podľa nich rozprávanie príbehov: „Keď sme začali kreatívny proces, tak sme zisťovali, čo vlastne chceme robiť. Aké sú silné stránky značky? Ako by sme to upravili podľa svojej vízie?“

Výsledkom toho je, že Guardians of Galaxy bude čisto single-playerovou záležitosťou a aj napriek tomu, že hlavná postava Starlord nebude galaxiou cestovať sama, tak hra vám nedovolí ovládať ďalších členov posádky v kooperatívnom režime. Môžete ich požiadať o pomoc v boji a každá z nich má svoje špeciálne schopnosti, no celé to ovládate cez Starlorda.

Štúdio však napriek absencie mikrotransakcií a DLC potvrdilo, že hra bude mať niekoľko kúskov oblekov pre jednotlivé postavy.

Otázkou teda zostáva, či je Guardians of Galaxy reakciou na komerčné zlyhanie Avengerov, alebo tak proste hra bola dizajnovaná od začiatku. Podľa informácií redaktora Jasona Schreiera, ktorý existenciu hry potvrdil ešte pred jej oficiálnym potvrdením je správnou tá druhá možnosť. O loote, kooperácii a live service zameraní sa pri tejto hre neuvažovalo.

Guardians of Galaxy príde 26. októbra na PC, Xbox a PlayStation konzoly.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk