Herný insider naznačuje, že Horizon Forbiden West príde až v roku 2022
Fáma

Herný insider naznačuje, že Horizon Forbiden West príde až v roku 2022

 

Celkom očakávané.

Napriek tomu, že Sony s Horizon Forbidden West cieli na rok 2021, tak sme sa do dnešného dňa nedočkali oficiálneho dátumu vydania. Pretože cieliť vydanie na určité obdobie a aj hru v tomto období reálne vydať je v COVID časoch veľmi komplikované. A aj keď šéf PlayStation Studios Hermen Hulst sa ešte nedávno vyjadril celkom optimisticky k možnosti vydania hry v 2021, tak herný redaktor Jeff Grubb dnes tvrdí niečo iné.

V novom vydaní Giant Bomb Show totiž prezradil, že jeho zdroje mu prezradili, že hra bola odložená na rok 2022. Taktiež dodal, že na september je plánované ďalšie vydanie State of Play, no nekonkretizoval, že pôjde o ďalší State of Play o hre Horizon Forbbiden West alebo pôjde skôr o všeobecný State of Play.

Grubb následne v komentároch dodal „...toto je informácia, ktorú som počul a určite to neznamená, že je to isté.“

Po odkladoch Gran Turismo 7 a pokračovania God of War by tým pádom išlo o ďalší odklad veľkej a očakávanej PlayStation exkluzivity. Hráči by to však určite preferovali ak by to znamenalo, že hra bude vydaná v bezproblémovom stave. Hra príde na PlayStation 4 a PlayStation 5. 

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk