Call of Duty Vanguard bude plne odhalený 19. augusta a zavedie nás opäť do 2. svetovej vojny

Call of Duty Vanguard bude plne odhalený 19. augusta a zavedie nás opäť do 2. svetovej vojny

 

Ani Activision neudržal tajomstvo.

A je to vonku. Vydavateľovi Activision Blizzard sa nepodarilo udržať v tajnosti informácie o novej Call of Duty a tak už vieme, že oficiálny názov hry bude Call of Dury Vanguard. Na internet sa totiž dostali obrázky box artu hry a taktiež aj informácie zo zadnej strany obalu krabicovej verzie hry.

Call of Duty Vanguard nás zavedie na pacifické bojiská 2. svetovej vojny a ak si hru predobjednáte, tak získate predčasný prístup k otvorenej bete. Hra bude dostupná v troch edíciách – Standard, Cross-Gen Bundle (ten bude obsahovať verziu pre staré a aj nové konzoly) a Ultimate Edition.

Na obrázkoch môžeme vidieť Lucas, Polina a Wade Operatior skiny a taktiež aj skiny pre Breacher útočnú pušku, Snowstorm pušku a Thunderhead SMG.

Podľa insidera Toma Hendersona by sme sa plného predstavenia hry mali dočkať už 19. augusta. Henderson taktiež naznačil, že plného vydania hry by sme sa mali dočkať 5. novembra. Odhalenie hry sa očakáva prostredníctvom in-game podujatia v Call of Duty Warzone. Teda podobne, ako bol v minulom roku odhalený Black Ops Cold War.

Hlavným vývojárskym štúdiom hry je Sledgehammer Games, tvorcovia Call of Duty: WWII, no na hre pracujú prakticky všetky štúdiá Activisionu. Treyarch má napríklad na starosti Zombies mód vo Vanguard.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk