Activision už teaserom odhaľuje Call of Duty: Vanguard

Activision už teaserom odhaľuje Call of Duty: Vanguard

 

Plné odhalenie už čoskoro.

Marketingová mašina s názvom Call of Duty sa znova rozbieha a tentokrát sa dočkáme hry od štúdia Sledgehammer Games s názvom Call of Duty: Vanguard, ktorá bude pokračovať v posúvaní série ďalej a ďalej do minulosti. Po modernom Modern Warfare a „studenovojnovom“ Black Ops Cold War sa totiž presúvame do obdobia 2. svetovej vojny, konkrétne do Pacifiku.

A aj keď plné odhalenie hry prebehne v Call of Duty Warzone 19. augusta od 19:30 nášho času, tak vydavateľ nám poskytol malý teaser, ktorý v nás má navodiť tú správnu atmosféru.

Podľa leakera Toma Hendersona by sme sa vydania hry mali dočkať 5. novembra 2021 na PC, Xbox a PlayStation konzoly. Na hre sa okrem štúdia Sledgehammer Games podieľa prakticky každé štúdio spadajúce pod Activision a výsledkom toho by mal byť kompletný balíček kampane, Zombies módu, štandardného multiplayeru a aj nový obsah pre Battle Royale hru Call of Duty: Warzone.

Ešte pred vydaním hry by sme sa však mali dočkať testovania. Od 27. do 29. augusta prebehne uzavreté alfa testovanie na PlayStation konzolách. Následne od 10. do 12. septembra si budú môcť hru otestovať hráči na PlayStation konzolách a od 16. do 20. septembra prebehne beta na všetkých platformách.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk