V plnej verzii Call of Duty: Vanguard zažije najväčší nerf slnko

V plnej verzii Call of Duty: Vanguard zažije najväčší nerf slnko

 

Úpravy pred vydaním.

Testovanie Call of Duty: Vanguard sa skončilo a je zrejmé, že Sledgehammer Games má pred sebou obrovské množstvo práce. A to do vydania hry ostáva už len niečo vyše mesiaca. Medzi tie najvážnejšie určite radíme dosť zlé grafické glitche, ktoré hlásia hráči na Xbox konzolách a na PC a celkové technické problémy naprieč platformami.

A aj keď štúdio nekonkretizovalo všetky bugy, ktoré sa v testovacej verzii hry nachádzali, tak predsa len prezradili niekoľko aspektov hry, na ktoré sa sústreďujú ešte pred vydaním. Konkrétne plánuje štúdio „nerfnúť“ Slnko, respektíve žiaru, ktorá oslepuje hráčov, keď sa pozerajú do slnka. Taktiež sa plánujú pozrieť na Red Star raves, zmazať dognaods, vylepšiť spawnovanie v Hotel Royal a zatvoriť otvorené mic lobbies v Search & Destroy móde. Taktiež sa budú venovať zlepšeniam audio mixu v hre.

Beta však nebola ani zďaleka tak populárna ako pri Black Ops Cold War a Modern Warfare a celkový sentiment voči hre je prekvapujúco chladný. Hráči sa sťažujú na excesívne vizuálne efekty pri streľbe zo zbraní, problémy s balansom zbraní. Uvidíme teda, koľko toho vývojári stihnú do vydania a koľko si nechajú až na potom.

Call of Duty: Vanguard vychádza 5. novembra 2021 na PC, Xbox a PlayStation konzoly.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk