Ubisoft údajne ešte pred E3 2021 testoval novú Splinter Cell hru

Ubisoft údajne ešte pred E3 2021 testoval novú Splinter Cell hru

 

Naozaj asi má zelenú.

Včera prezradil známy insider Tom Henderson, že Ubisoft dal zelenú vývoju prvej plnohodnotnej Splinter Cell hry po dekáde. Vývoj tejto hry údajne vedie štúdio Ubisoft Montreal a formálneho ohlásenia by sme sa mali dočkať pravdepodobne na budúci rok.

A aj keď redaktor VentureBeat Jeff Grubb nevedel potvrdiť túto informáciu, tak jeho zdroje mu prezradili niečo, čo by mohlo existenciu novej Splinter Cell hry naozaj potvrdiť. Podľa jeho zdrojov totiž Ubisoft ešte počas leta potencionálnu Splinter Cell hru.

Grubb konštatuje, že veľkí vydavatelia bežne vykonávajú testovacie „posedenia,“ aby získal spätnú väzbu na potencionálne produkty. Súčasťou testovania v lete bol remake Prince of Persia: The Sands of Time a aj prototyp hry, ktorá sa podobala na Splinter Cell.

Hráči podľa jeho informácií testovali tzv. verticle slice, ktorý obsahoval základnú sekciu tutoriálu. Podľa neho hra kombinovala známu Splinter Cell akciu s elementmi reštartovanej ságy Hitman.

Ako však Grubb podotýka, nemusí to však byť ten istý produkt, ktorý Ubisoft odsúhlasil. Každopádne to však znamená, že Ubisoft v tom čase experimentoval s novou Splinter Cell hrou a doplňuje to tak včerajšiu informáciu.

Zdroj: VentureBeat

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk