Do Rockfortu sa údajne vyberieme v druhej polovici budúceho roka

Do Rockfortu sa údajne vyberieme v druhej polovici budúceho roka

 

Zatiaľ však stále bez konkrétneho dátumu.

Vydavateľstvo Warner Bros. bude mať po „oddychovom“ roku 2021 masívnu nádielku hier v roku 2022. Totižto popri Gotham Knights, LEGO: The Skywalker Saga a Suicide Squad sa totiž od tejto spoločnosti dočkáme aj hry Hogwarts Legacy, ktorá nás zavedie do Rockfortu očami študenta mágie.

V rozhovore pre Toy World to potvrdila Rachel Wakely. Tá totiž skonštatovala, že Warneri chystajú na budúci rok dva veľké produkty týkajúce sa sveta Wizarding World. Prvým z nich bude film Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore a druhým bude práve Hogwarts Legacy.

Podľa jej vyjadrenia to navyše vyzerá, že vydanie Hogwarts Legacy je plánované až po spomínanom filme. Ten príde na trh začiatkom apríla budúceho roka. A nakoľko vydanie počas leta je nepravdepodobné, tak to vyzerá, že hry by sme sa mali dočkať až počas jesene-zimy 2022.

„Z toho, čo som videla bude vydanie týchto produktov hodné čakania pretože prinesú unikátny spôsob, ako sa môžu fanúšikovia ponoriť do sveta.“

Pôvodne sme sa hry mali dočkať v priebehu tohto roka, no klasický COVID-19 problém spôsobil jej odklad na budúci rok. Hra je vyvíjaná na PC, Xbox a PlayStation konzoly.

Zdroj: ToyWorld

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk