Uncharted kolekcia pre PlayStation 5 a PC bude pravdepodobne bez multiplayeru

Uncharted kolekcia pre PlayStation 5 a PC bude pravdepodobne bez multiplayeru

 

Bohužiaľ.

V septembri sme sa dozvedeli, že na PlayStation 5 a neskôr aj na PC sa dočkáme vydania Uncharted: Legacy of Thieves, čo je spojenie hier Uncharted 4 a expanzie The Lost Legacy do jedného kompletného balíčka. Tento balíček však nebude až tak „kompletný,“ ako by sa mohlo zdať.

Podľa ratingovej agentúry ESRB to totiž vyzerá tak, že hry budú na novú konzolu a PC preportované bez multiplayerových prvkov. Pôvodná Uncharted 4 hra obsahovala kompetitívny multiplayer a vývojári do nej neskôr pridali aj survival mód a majitelia The Lost Legacy mali k týmto častiam hry taktiež prístup.

ESRB hodnotenie tejto kolekcie totiž uvádza, že kolekcia neobsahuje žiadne „interaktívne elementy“ a do tejto kategórie spadajú možnosti ako online interakcia s ostatnými hráčmi. Ratingy pre pôvodné verzie hier navyše „interaktívne elementy“ obsahujú, čo jasne naznačuje, že Naughty Dog s multiplayerom neráta, čo je určite škoda.

Vzhľadom na rating od ESRB je však zrejmé, že vydanie kolekcie sa blíži a vôbec by sme sa nečudovali, keby sa ho Sony snažilo dopasovať k vydaniu Uncharted filmu, ktorého sa dočkáme 18. februára.

Zdroj: ESRB

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk