Nová mapa pre Call of Duty Warzone bola oficiálne predstavená

Nová mapa pre Call of Duty Warzone bola oficiálne predstavená

 

Veľké zmeny.

So začiatkom prvej sezóny Call of Duty Vanguard je spojená aj nová sezóna pre Battle Royale Call of Duty Warzone, ktorý sa už 8. decembra dočká úplne novej mapy s názvom Caldera. A štúdio Raven Software nám konečne ukázalo, ako táto mapa bude vyzerať.

Podľa vývojárov sa zúčastnime Operation Vulcan, ktorá sa odohráva 8. decembra 1944 niekde v Pacifiku. Mapa má 15 rôznych oblastí, pričom nás čakajú dedinky, priemyselné komplexy, elektráreň, letisko, pláže a vrchol hory. Kompletný zoznam oblastí je: Arsenal, Docks, Runway, Ruins, Mines, Peak, Beachhead, Village, Lagoon, Airfield, Fields, Sub Pen, Power Plant, Capital a Resort.

Dozvedeli sme sa tiež, že s príchodom Vanguard do Call of Duty: Warzone sa dočkáme nového Battle Royale módu. Ten tradičný s názvom Caldera Battle Royale bude obsahovať všetky zbrane a operátorov z Modern Warfare, Black Ops Cold War a Vanguard. Vanguard Royale však prinesie iba zbrane a operátorov z Call of Duty: Vanguard. K dispozícii bude aj mód Caldera Plunder, čo je vlastne Team Deathmatch na masívnej mape s veľkým počtom hráčov a Rebirth Island módy.

Hráčov však čakajú s príchodom novej mapy aj zmeny v hrateľnosti. Po tom, čo sa dostanete z Gulagu si po novom budete môcť ponechať zbrane. Stopping Rounds boli odstránjené, Dead Silence, Stuns, Heartbeat a útoky zblízka sa dočkali nerfu a príslušenstvo zas buffu. Zmenil sa aj systém Loadout Dropu a pribudnú nové kontrakty.

Activision navyše prezradil, že anti-cheat ochrana Ricochet bude povinná pre hranie Warzone a to práve od 8. decembra.

Zdroj: Activision

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk