Hráči kritizujú Capcom za smiešne tuctové logo pre Street Fighter 6

Hráči kritizujú Capcom za smiešne tuctové logo pre Street Fighter 6

 

Toto sa nevydarilo.

Podľa očakávania včera Capcom predstavil svetu šiesty diel Street Fighter 6. Bohužiaľ toto ohlásenie bolo iba oficiálnym potvrdením existencie hry bez konkrétnych detailov. Na tie (vrátane platforiem, kde sa hra ukáže) si budeme musieť počkať do leta.

A tak sa horúcou témou odhalenia nestal niektorý z aspektov hrateľnosti ale logo. Capcom totiž z nepochopiteľného dôvodu pristúpil k redzajnu loga série Street Fighter a vytvoril niečo, čo sa nedá označiť inak ako absolútne tuctové logo, ktoré by niektorí začiatočnícki grafici dokázali „zbúchať“ za zopár minút.

Nižšie si pozrite porovnanie log starých Street Fighter hier a novej.

Navyše, čo je ešte horšie, niektorým fanúšikom sa podarilo v knižnici Adobe Stock nájsť logo, ktoré ako keby z oka vypadlo novému Street Fighter 6 logu. A to viete kúpiť za menej ako 50€. Samozrejme, vo finálnom logu sa nachádza aj číslo 6 a font je jemne upravený, no asi chápete pointu.

Logo sa tak stalo terčom vtipov, pretože vyzerá tak, ako keby osoba s iniciálkami SF mala 6 neprečítaných emailov v svojom emailovom kliente. Keď sa na to pozriete takto, tak možno sa aj zasmejete.

Netrvalo však dlho a fanúšikovia sa pustili do práce, ktorú Capcom zanedbal. A napríklad tento návrh si ponecháva zjavnú snahu Capcomu o jednoduchosť loga, no zároveň mu vdýchol trochu osobnosti.

Zdroj: Reddit/Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk