V hodnotení prístupnosti Gotham Knights absentujú „old-gen“ verzie

V hodnotení prístupnosti Gotham Knights absentujú „old-gen“ verzie

 

Niečo sa zmenilo?

Hra Gotham Knights od štúdia Warner Bros. Montreal mala prísť už v minulom roku, no ako mnohé iné hry, tak aj túto postihli odklady. Dátum vydania je tak v súčasnosti stanovený na 25. október 2022 a čoskoro sa začne aj marketingová kampaň.

Pri udelení hodnotenia prístupnosti v Taiwane sa však udialo niečo zvláštne. Hra je tam v procese udelenia, no iba na platformy Xbox Series X/S a PlayStation 5. Do očí bije absencia verzií pre Xbox One a PlayStation 4 a to aj napriek tomu, že hra je ohlásená ako cross-gen a teda by mala prísť aj na tieto platformy.

Aj keď oficiálna stránka má zatiaľ uvedené vydanie na PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 5 a PlayStation 4, tak taktiež je pravda, že táto stránka nebola dlho aktualizovaná. Je teda možné, že hra na staré konzoly nepríde? Pokojne. Ročný odklad totiž spôsobil, že na trhu bude oveľa väčšine množstvo nových konzol a je preto možné, že Warner Bros. sa rozhodli nevydať ju na takmer desaťročnom hardvéri. Do hry taktiež prichádzajú aj možné technické problémy, ktoré sa mohli vyskytnúť pri optimalizácii hry na tieto platformy.

Na oficiálne potvrdenie si však budeme musieť počkať. Určite by sme však s vydaním tejto hry na PlayStation 4 a Xbox One s istotou nerátali.

Zdroj: TwistedVoxel

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk