Nová hra od tvorcov Alien Isolation má názov Hyenas a na Aliena sa vôbec nepodobá

Nová hra od tvorcov Alien Isolation má názov Hyenas a na Aliena sa vôbec nepodobá

 

Veľká zmena.

Vývojárske štúdio Creative Assembly, ktoré dalo svetu skvelú hororovú hru Alien Isolation predstavilo svetu svoj nový herný projekt a z prostredia hororu sa presunieme do multiplayerových lúpeží. Ich nová hra má názov Hyenas.

Vývojári ju charakterizujú ako „multiplayerovú, multi-team zlodejskú hru“ na ktorej štúdio pracuje už niekoľko rokov. Hra kombinuje do jedného celku PvP a PvE aspekty, pretože proti sebe sa stretne päť tímov po troch hráčoch, ktorí budú bojovať proti AI protivníkom a taktiež aj proti sebe, aby ukradli loot z veľkých vesmírnych plavidiel, pričom všetko bude okorenené zero-G segmentmi.

Vývoj hry vedie Charlier Bewsher, ktorý sa predtým podieľal na vývoji hry Red Dead Redemption Online: „Je to päť tímov po troch na obrovských lodiach s bezpečnostnými prvkami a gadgetmi a naši anti-hrdinovia, the Hynenas sú piráti, ktorí sa snažia prežiť v tejto pop kultúrnej galaxii streľbou, kradnutím lodí a lúpením od bohatých ľudí.“

V príbehu hry bola Zem zničená po tom, čo bohatí ľudia osídlili Mars. Cieľom the Hyenas je útočiť na lode, kradnúť dôležité predmety a bojovať proti bezpečnostným zložkám.

Bewsher prezradil, že Creative Assembly chcelo vytvoriť hru, ktorá sa neberie príliš vážne, čo celkom jasne naznačuje aj vizuálny štýl.

Hra zatiaľ nemá určený dátum vydania, no dočkáme sa jej na PC, Xbox a PlayStation. 

Zdroj: SEGA

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk