Jane Foster/Mighty Thor sa k herným Avengerom pripojí už dnes

Jane Foster/Mighty Thor sa k herným Avengerom pripojí už dnes

 

A ukázala sa v akcii.

Novou, alebo skôr polo-novou postavou v hre Marvel’s Avengers bude Jane Foster, alebo Mighty Thor. Vývojárske štúdio Crystal Dynamics plánuje novú hrateľnú postavu do hry pridať už dnes a už štandardne pre všetkých hráčov zdarma. Bohužiaľ sa však zdá, že žiaden ďalší obsah okrem novej postavy sa pre hru nechystá.

Za Mighty Thor sa bude hrať podobne ako za „mužského Thora,“ no Jane bude disponovať unikátnou schopnosťou s názvom God Tempest, ktorý zvýšil poškodenie Mjolnira na diaľku a taktiež vytvorí tlakové vlny pri každom údere. Ultimátnou schopnosťou Mighty Thor je The All-Weapon: „Jane, ktorá čerpá zo svojho spojenia s Thorom a Valkyrie pošle Mjolnir, ktorý zničí nepriateľské ciele. Medzitým privolá All-Weapon Undrjarn, aby ju chránil a znížil tak poškodenie, ktoré prijíma pri ničení nepriateľov.“

Samozrejme Jane pribudne do hry aj s hromadou nových kozmetických predmetov, ktoré si môžete kúpiť.

Ako je už známe, vývojárske štúdio Crystal Dynamics, ktoré hru vytvorilo, bolo pred niekoľkými týždňami predané spoločnosti Embracer Group a preto sa neočakáva, že Marvel’s Avengers sa dočkajú dlhoročnej podpory.

Zdroj: PushSquare

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk