Ďalší náznak predstavenia hry Skull & Bones je tu

Ďalší náznak predstavenia hry Skull & Bones je tu

 

Piráti sa blížia po mori.

Veľmi dlho vyvíjaná a niekoľkokrát reštartovaná hra Skull & Bones sa pravdepodobne pripravuje na svoje znovu-odhalenie a vydanie. V posledných týždňoch pribúdajú indície smerom k príchodu tejto očakávanej pirátskej hry a teraz prichádza ďalšia.

Organizácia ESRB totiž udelila hre oficiálne hodnotenie M (Mature 17+) a hodnotenie prístupnosti sa väčšinou udeľuje niekoľko mesiacov pred vydaním hry. Vzhľadom na to, že nové verzia Skull & Bones však nebola ani ohlásená, tak je jasné, že Ubisoft musí spraviť najprv toto.

Skull & Bones bol ohlásený ešte v roku 2017 a hry sme sa mali dočkať o rok neskôr. To sa však neudialo a namiesto toho si projekt prešiel hneď niekoľkými zmenami konceptu, no vedenie Ubisoftu už dávnejšie avizovalo, že hru uvidíme na trhu pred koncom marca 2023 (to je koniec súčasného finančného roka vydavateľstva).

Podľa dostupných informácií bude hra takmer výlučne pozostávať z námorných bojov a hľadania pokladov, no na rozdiel od žánrového konkurenta, hry Sea of Thieves nám Skull & Bones nedovolí vystúpiť z lode na súš. Teda, umožní, ale iba v sociálnom hube. Hra však neposkytne tradičný súbojový systém s mečmi a strelnými zbraňami.

Popis ESRB naznačuje, že pôjde o hru z pohľadu prvej osoby a dôraz pri hraní bude kladený na ostreľovanie nepriateľských plavidiel a získavanie lootu. Taktiež naznačuje, že sociálne huby budú obsahovať nevestince, aby si náš pirát mohol po náročnej plavbe oddýchnuť a veľký dôraz bude kladený aj na upgradovanie lode a jej kozmetickú úpravu.

Taktiež sme sa v posledných týždňoch dozvedeli, že hra pravdepodobne zo zoznamu platforiem vypustila Xbox One a PlayStation 4 a pôjde tak o plnohodnotnú "next-gen only" hru. 

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk