„Fanúšik“ God of War poslal vývojárke fotky penisu výmenou za informácie o hre

„Fanúšik“ God of War poslal vývojárke fotky penisu výmenou za informácie o hre

 

Zúfalosť dosahuje novú úroveň.

Zdá sa, že niektorí fanúšikovia God of War sú už naozaj zúfalí z absencie nových informácií o hre God of War: Ragnarök a to vrátane tej najdôležitejšej – dátumu vydania. No to určite neospravedlňuje správanie niektorých indivíduí.

Vývojárka štúdia Sony Santa Monica Estelle Tigani totiž na sociálnej sieti Twitter prezradila, že od jedného „fanúšika“ dostala celkom „zaujímavú“ ponuku. Tento nemenovaný fanúšik jej totiž poslal necenzurovaný obrázok svojho penisu prostredníctvom súkromných správ na Twitteri a výmenou za to mu ona mala prezradiť informácie o hre vrátane dátumu vydania: „Pre ľudí, ktorí toto robia...fungovalo vám to niekedy?,“ dodala.

Niečo k tomu dodal aj režisér God of War hry z roku 2016, Cory Barlog: „To si zo mňa robíte srandu? Nemôžem uveriť, že to vôbec musím hovoriť, no neposielajte nikomu z tohto tímu alebo nikomu v tomto priemysle fotky svojich penisov. Pracujú tvrdo na tom, aby vytvorili niečo, čo si užijete. Ukážte im kúsok rešpektu.“

Myslíme si, že takéto správanie nepotrebuje ďalší komentár.

Podľa dostupných informácií sme sa dátum vydania mali dozvedieť včera a to zároveň s ohlásením zberateľskej edície pre hru. Toto ohlásenie však bolo na poslednú chvíľu odložené, čo opäť rozprúdilo špekulácie o odklade hry na rok 2023, čo samotný Barlog poprel. 

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk