Marvel’s Spider-Man 2 je stále naplánovaný na rok 2023

Marvel’s Spider-Man 2 je stále naplánovaný na rok 2023

 

Žiaden odklad. Zatiaľ.

Insomniac počas minuloročného PlayStation Showcase predstavil dvojicu nových hier, pričom obe majú spoločného menovateľa – Marvel. Prvou je pokračovanie skvelej akčnej adventúry Marvel’s Spider-Man a druhou je nová Wolverine hra. A zatiaľ čo druhá menovaná nemá ešte ani len rok vydania, tak Spider-Man 2 bol ešte v čase ohlásenia cielený na rok 2023.

Prešiel však rok a z hry sme nevideli ani sekundu. Jednak za to môže absencia tradičného PlayStation Showcase v tomto roku no hlavne sa zdá, že štúdio má hlavy dole a pokračuje vo vývoji. Preto sa mnohí fanúšikovia čakajúci na ďalšie dobrodružstvo Spider-Mana začali obávať odkladu. Tie totiž pre hry od PlayStation Studios nie sú ničím cudzím.

Štúdio ich však zatiaľ na sociálnej sieti Twitter upokojilo. Podľa vlastných slov hru stále cielia na rok 2023: „Robíme veľký pokrok a stále je to naplánované na rok 2023. Príprava hier si vyžaduje čas, úsilie, zdroje a koordináciu.“

Marvel’s Spider-Man 2 je v súčasnosti ohlásený na PlayStation 5. No vzhľadom na nedávne vyjadrenia šéfa PlayStation Studio Hermena Hulsta by sme sa vôbec nedivili, ak by sa hra dostala aj na PlayStation 4 a už štandardne by sme sa neskôr mali dočkať aj PC verzie.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk