Hráč na Reddite tvrdí, že už odohral 7 hodín z Hogwarts Legacy, toto všetko prezradil

Hráč na Reddite tvrdí, že už odohral 7 hodín z Hogwarts Legacy, toto všetko prezradil

 

Používateľ menom u/HamirTheGOAT dokonca priložil aj dôkaz, no stále nezaškodí byť trochu skeptický.

Podľa všetkého je "Hamir" jedným z herných recenzentov, ktorým distribútor už stihol poslať kópiu hry (v tomto prípade to dokonca vyzerá na fyzickú verziu, čo je nezvyčajné). Na Reddite vytvoril vlákno pre zvedavcov, ktorí sa ho mohli pýtať na rôzne aspekty očakávanej čarodejníckej novinky; samozrejme, za predpokladu, že nepôjde o spoiler.

Hamir napríklad tvrdí, že hru si môžete prelinkovať s webom Wizarding World (bývalý Pottermore) a spraviť si tam kvíz o tom, do ktorej fakulty sa najviac hodíte. Následne hra tieto informácie "prečíta", no vraj máte vždy na výber sami si určiť, kam chcete ísť.

V úvode si tiež môžete vybrať dizajn vlastného prútika, no túto možnosť dostanete len raz - akonáhle si vyberiete, ako má vyzerať, už to nepôjde zvrátiť. V každom prípade len o kozmetické úpravy, kúzla sa - vôbec nie prekvapivo - naučíte až počas štúdia. V hre sa tiež údajne objaví viacero známych čarodejníkov.

Súboje sú podľa Hamira pomerne náročné a využíva "kombo" systém, pričom ich jemne prirovnal k Devil May Cry. Základným útokom je akési základné kúzlo bez mena, čo tiež nie je prekvapujúce. Veľkým lákadlom je pre všetkých fanúšikov Harryho Pottera najmä otvorený svet, no ten sa nám vraj skutočne otvorí až po niekoľkohodinovom tutoriále, v rámci ktorého navštívime aj dedinku Rokville.

Svet je vraj veľmi detailný a, čo je mimoriadne potešujúce, snímkovanie je pomerne plynulé: „Hrám na LG C1 v režime rovnováhy, čo je mix vernosti zobrazenia a výkonu. Mám okolo 55-60 fps. V režime výkonu je to hladkých 60 a s VRR cca 65. Režim 120 fps som ešte neskúšal, som však príjemne prekvapený,“ napísal na Reddite.

Na základe odohraného času (7 hodín) by v aktuálnom štádiu udelil hre hodnotenie 8-9/10, čo je viac než pozitívne.

Ak vás zaujíma, čo ešte Hamir o hre napísal, môžete si to pozrieť priamo na Reddite.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk