Wolverine hra bude plná krvi a dočkať by sme sa jej mohli koncom 2024

Wolverine hra bude plná krvi a dočkať by sme sa jej mohli koncom 2024

 

Šialené tempo štúdia Insomniac.

Okrem hry Spider-Man 2, ktorej by sme sa mali dočkať v priebehu roka 2023 pracuje štúdio Insomniac aj na hernej adaptácii ďalšieho Marvel komiksu, Wolverine. A hry sa možno dočkáme skôr, ako by ste čakali.

Redaktor GiantBomb Jeff Grubb totiž počas streamu prezradil niekoľko detailov týkajúcich sa chystanej hry a to vrátane plánovaného obdobia vydania.

"Chystajú sa na tvrdé R (pozn. redakcie: R rating (17+))... to je jeden z konceptov, ktoré som počul," povedal Grubb. "Myslím, že Wolverine s ratingom M by mohol fungovať, myslím, že hra o superhrdinovi s ratingom M by mohla fungovať a toto je pravdepodobne tá správna postava."

Neskôr dodal: „Vyhnú sa [tiež] akýmkoľvek prepojeniam alebo čomukoľvek, čo by evokovalo filmy spoločnosti Fox - chcú, aby to stálo samo o sebe. Snažil som sa priblížiť prostredie a počul som, že sa to začne pred tým, ako sa pripojí k X-Menom, čo tiež dáva zmysel pre hru Wolverine...“

Grubb taktiež dodal, že hra bude semi open-world hrou a samozrejmosťou je veľa krvi a oddeľovanie končatín. 

„Prekvapujúce pre mňa je, že som počul dva rôzne termíny... Počul som už na jeseň 2024, čo by bolo divoké. Insomniac vydáva Spider-Mana 2 na jeseň tohto roku... Interne som tiež počul, že sa stále veľmi hovorí o roku 2025, takže sa nečudujme, ak to tak bude. Ale ak niekto dokáže zvládnuť vydanie dvoch veľkých, trojáčkových, masívnych hier v dvoch rokoch po sebe, tak je to Insomniac."

Ak by sa podarilo štúdiu Insomniac dodržať svoje plány, tak nezostáva nič iné iba skloniť klobúk pred ich produkčnými schopnosťami. Štúdio totiž dokázalo na PlayStation 5 vydať už dvojicu hier (Spider-Man: Miles Morales v roku 2020 a Ratchet & Clank: Rift Apart v roku 2021) a v praxi by to znamenalo, že v prvých piatich rokoch existencie next-gen konzoly od Sony by štúdio vydalo štyri veľké hry.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk