Toto teda nevyšlo: Rocksteady po kritike záberov z hrania odkladá Suicide Squad: Kill the Justice League

Toto teda nevyšlo: Rocksteady po kritike záberov z hrania odkladá Suicide Squad: Kill the Justice League

 

Dátum vydania neznámy.

Veľkolepý návrat štúdia Rocksteady na hernú scénu sa zatiaľ nekoná. Štúdio počas nedávneho State of Play ukázalo prvé priame zábery z hrania hry Suicide Squad: Kill the Justice League a tie bohužiaľ neboli verejnosťou prijaté veľmi pozitívne. Primárnym problémom podľa reakcií na sociálnych sieťach je live service povaha celej hry, ktorá akosi nesedí s tvorcami troch singleplayerových Batman hier.

A tieto negatívne reakcie už majú svoj dôsledok. Podľa Jasona Schreiera z Bloombergu a Jeza Cordena z Windows Central odložilo vydavateľstvo hru z májového dátumu vydania na neskôr. A zatiaľ čo Schreier a Corden tvrdia, že hra stihne prísť ešte v tomto roku, tak Jeff Grubb z webu GiantBomb počul, že hra dokonca skĺzne do roku 2024.

Túto informáciu zatiaľ zástupcovia Warner Bros. Games nepotvrdili, no nakoľko prišla z troch od seba nezávislých zdrojov, tak iba ťažko sa dá predpokladať, že by nešlo o realitu.

Je však potrebné podotknúť, že aj napriek odkladu je veľmi nepravdepodobné, že Rocksteady prepracuje hru do non-live service podoby. Takéto veľké dizajnové zásahy by znamenali dlhý odklad a ten sa nedá očakávať. Už teraz ubehlo od vydania poslednej Rocksteady hry takmer 8 rokov.

Suicide Squad: Kill the Justice League má ponúknuť mesto Metropolis, kde budeme v koži štyroch členov Suicide Squad chytať členov Justice League, ktorých ovládol Braniac. Čaká nás všetko, čo v štandardnej live serivce hre. Dlhodobá podpora novým obsahom, noví hrdinovia, Battle Passy s kozmetickými predmetmi a always-online DRM.

Hra príde na PC, Xbox Series X/S a PlayStation 5.

Zdroj: Bloomberg

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk