Predaje Forspoken sú biedne, no vývojári medzitým vydali opravný patch

Predaje Forspoken sú biedne, no vývojári medzitým vydali opravný patch

 

Ďalšia Square Enix katastrofa.

Vydavateľstvo Square Enix po prvýkrát oficiálne priznalo, že predaje ich januárovej akčnej RPG hry Forspoken sú biedne. A nie len to. Biedne boli aj predaje ďalších (bližšie nešpecifikovaných) stredne veľkých a menších hier, ktoré Square vydalo v posledných mesiacoch.

„Recenzie na hru FORSPOKEN, ktorú sme vydali 24. januára 2023, boli náročné. Hra však získala aj pozitívne ohlasy na svoje akčné prvky vrátane parkourových a bojových schopností, takže priniesla výsledky, ktoré v budúcnosti povedú k zlepšeniu našich možností vývoja ďalších hier. Napriek tomu boli jej predaje nevýrazné, a hoci bude v konečnom dôsledku rozhodujúci výkon nových titulov s februárovým a marcovým dátumom vydania, vidíme značné riziko poklesu našich príjmov v rokoch 2023/4.“

Hra si vyslúžila kritiku kvôli svojmu technickému stavu, postavám a príbehu a to všetko vyústilo vo fakt, že v súčasnosti sa hra na OpenCritic „pýši“ hodnotením 67/100.

Vývojári však dodržali sľub a vydali na hru update s označením 1.10. Ten priniesol množstvo vizuálnych opráv a taktiež aj opravu bugov. Update je dostupný na PC aj PlayStation 5 verzii hry.

Zdroj: Square Enix

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk