Naugty Dog už pracuje na PlayStation 5 exkluzivite. Je to však The Last of Us III?

Naugty Dog už pracuje na PlayStation 5 exkluzivite. Je to však The Last of Us III?

 

Tajomstvá...

Nová Naughty Dog hra určená pre PlayStation 5 už bola vybraná. V rozhovore pre Kinda Funny to potvrdil prezident štúdia Neil Druckmann. Podľa neho sa už štúdio rozhodlo, čomu sa chce v najbližších rokoch (okrem The Last of Us online projektu) venovať, no taktiež je celkom jasné, že na výsledok ich práce si ešte nejaký čas počkáme.

Druckmann prezradil, že aj keď si je vedomý toho, že fanúšikovia The Last of Us túžia po trojke, tak v súčasnosti nemôže tento nový projekt štúdia nijakým spôsobom konkretizovať. Prezradil iba to, že štúdio vybralo projekt, ktorý ich „najviac zaujímal,“ čím prakticky iba potvrdil, že štúdio má naďalej voľnú ruku od Sony pri výbere projektov.

Podľa Druckmanna prešlo štúdio Naughty Dog v posledných rokoch reštrukturalizáciou a tá okrem iného umožňuje vytvárať viacero herných projektov naraz, čo je celkom zrejmé vzhľadom na fakt, že štúdio pripravovalo remake jednotky, multiplayerovú The Last of Us hru a aj nový projekt naraz. Štúdio taktiež pridalo do svojich radov množstvo producentov, herných režisérov a spisovateľov a je viac organizované, čo by malo vyústiť v lepšiu hernú produkciu a menej správ o brutálnych nadčasoch a ďalších problémoch s manažmentom projektov.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk